Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową inwestycji* i
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami i

Informacja o udzielonych zgodach i

Mieszkania
przy
Nowa
Inwestycja
na Pradze
Sprawdź

Dlaczego Praga Północ to najlepszy wybór?
Przedstawiamy nowe mieszkania na sprzedaż w kultowej dzielnicy

Na przedmieściach Warszawy inwestycje mieszkaniowe stanowią stały element krajobrazu. Kiedy jeden inwestor kończy budowę osiedla mieszkaniowego, a na rynek pierwotny trafiają mieszkania na sprzedaż, na działkę nieopodal już wjeżdża ciężki sprzęt, który za chwilę zacznie prace nad wykopami pod fundamenty kolejnego apartamentowca. Ale Praga Północ to coś innego! Tu inwestycje mieszkaniowe nie zdarzają się codziennie. Nic więc dziwnego w tym, że nowe mieszkania na Pradze to prawdziwy rarytas, i to nie tylko dla rdzennych Warszawiaków.

Praga Północ – kultowa dzielnica

W postpeerelowskiej Warszawie Praga nie cieszyła się zbytnim zainteresowaniem inwestorów. Przez krótki moment traktowano ją nawet jak dzielnicę spisaną na straty. Dzisiaj oddycha pełną piersią i dla wielu jest „ostatnim bastionem prawdziwej Warszawy”. Nic więc dziwnego w tym, że nowe mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji są tak cenne. I nie chodzi tu wyłącznie o najwyższą jakość wykonania lokali mieszkaniowych oraz usługowych, które już trafiły na rynek pierwotny, ale przede wszystkim o wartość emocjonalną, którą ceni każdy miłośnik „Starej Warszawy”. Oczywiście wartość emocjonalna to nie jedyny atut inwestycji mieszkaniowej Stacja Praga. Swoim klientom developer oferuje znacznie więcej, niż połączenie uroku mieszkania w „prawdziwej Warszawie” z praktycznie nieograniczonymi możliwościami, jakie daje mieszkanie w jednej z najprężniej rozwijających się stolic Europy. A co to takiego?

Lokalizacja

Praga Północ to dzielnica doskonale skomunikowana ze ścisłym centrum Warszawy, dzięki czemu decydując się na zamieszkanie w nowopowstającym apartamentowcu nie musisz rezygnować z aktywności, jakie ma Ci do zaoferowania centrum miasta. Dla wielu mieszkańców Pragi Północ dodatkowym walorem tej lokalizacji jest cisza i spokój, jakich nie sposób uświadczyć w ścisłym centrum.

Nowe mieszkania o wysokim standardzie

W prawdzie urok i czar starej Pragi jest bezcenny, jednak – jak przystało na inwestycję mieszkaniową XXI wieku – Stacja Praga oferuje wyłącznie mieszkania o wysokim standardzie. W budynku mieszczą się lokale mieszkalne o zróżnicowanym metrażu, jednak wszystkie posiadają:

Zróżnicowana oferta

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom zróżnicowanego klienta inwestor zdywersyfikował ofertę lokali mieszkalnych oraz usługowych tak, aby każdy z łatwością znalazł w niej mieszkanie/lokal dla siebie. W sprzedaży dostępne są więc – wspomniane wcześniej – mieszkania z ogródkami, jak również mieszkania z antresolą.

Czy warto zatrzymać się na Pradze?

Stacja Praga to jedna z tych inwestycji mieszkaniowych, która już teraz jest bardzo modna, a to oznacza, ze ceny naszych mieszkań na rynku wtórnym – o ile lokale mieszkalne w ogóle będą na nim dostępne – będą osiągały niebotyczną wysokość. Jeśli więc zastanawiasz się nad zatrzymaniem się na Pradze, nie zwlekaj i skorzystaj z oferty nowych mieszkań na sprzedaż bezpośrednio od developera.