Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową inwestycji* i
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami i

Informacja o udzielonych zgodach i

Mieszkania
przy
Nowa
Inwestycja
na Pradze
Sprawdź

inwestycja mieszkaniowa na Pradze

Praga to jedna z tych dzielnic Warszawy, która przez pewien czas nie cieszyła się zbytnim zainteresowaniem inwestorów. Dzisiaj jest inaczej. Dzisiaj Praga kusi i inspiruje, dzięki czemu na rynku pierwotnym, co rusz pojawiają się nowe mieszkania, często o zróżnicowanym metrażu i standardzie. W dzisiejszym artykule bierzemy pod lupę jedną z ostatnich inwestycji na Pradze Północ – Stację Praga.

Osiedle na Pradze – słowo wstępu

Stacja Praga to inwestycja, którą znajdziemy u zbiegu ulic Markowskiej i Wieczorkiewicza, w pewnej odległości od ulicy Targowej, którą mieszkańcy dzielnicy zwykli określać mianem praskiej arterii. Dogodna lokalizacja – doskonałe skomunikowanie z Centrum w parze z ciszą i spokojem przedmieścia – to zaledwie jeden z wielu atutów, jakimi może się pochwalić nowa inwestycji na Pradze. Jakie są inne?

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkania na Pradze Północ?

Zerknęliśmy na ofertę developera i z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że mieszkania na Stacji Praga mają do zaoferowania przyszłym mieszkańcom znacznie więcej niż dach nad głową w modnej dzielnicy Warszawy. A co dokładnie?

Nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu i standardzie. To absolutnie nowa jakość rynku mieszkaniowego, który odpowiada na nawet najbardziej niestandardowe potrzeby oraz oczekiwania inwestorów poszukujących swojego wymarzonego „M”. Osiedle powstające w ramach wskazanej inwestycji oferuje lokalne mieszkalne dla osób mieszkających w pojedynkę, par oraz całych rodzin. W ofercie znajdziemy mieszkania już od 36m2.

Mieszkania dwupoziomowe – często nazywane mieszkaniami z antresolami – to doskonały kompromis dla osób, które nie chcą lub nie mogą się zdecydować na zamieszkanie w domu jednorodzinnym, a jednocześnie chciałyby wyraźnie odgraniczyć przestrzeń dzienną mieszkania od nocnej. Również takie mieszkania znajdziemy w ofercie Stacji Praga.

Balkony lub loggie w standardzie to zdaniem wielu mieszkańców kamienic luksus wart każdej ceny. Tymczasem nie wszystkie nowopowstające osiedla mieszkaniowe, nie tylko na Pradze oferują inwestorom komfort mieszkania, jaki zapewnia dostęp do balkonu/loggi. Bardzo często osoby decydujące się na mniejsze mieszkania muszą się zadowolić wyłącznie oknami. Oferta mieszkań na Stacji Praga jest pod tym względem wyjątkowa. Tutaj każdy lokal mieszkalny posiada swój balkon, loggię albo ogródek.

Mieszkania z ogródkami to w prawdzie żadna nowość na polskim rynku, ale w takiej lokalizacji, jak Praga Północ zdecydowanie przemawiają na korzyść inwestycji. Dostęp do własnego ogródka w niemal samym centrum miasta to naprawdę kusząca opcja, nie tylko dla rodzin z małymi dziećmi.

Problem zapewnienia wystarczającej ilości miejsc parkingowych wokół budynku rozwiązuje garaż podziemny. Rezygnując z połaci wybetonowanych parkingów wokół obiektu developer znacząco podniósł estetykę otoczenia, jednocześnie podnosząc standard mieszkań. Mieszkańcy Stacji Praga mogą zapomnieć o porannym odśnieżaniu swoich samochodów zimą, ich nadmiernemu nagrzewaniu się w trakcie letnich upałów oraz wracaniu do domu z zakupami w strugach ulewnego deszczu.