Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową inwestycji* i
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami i

Informacja o udzielonych zgodach i

Mieszkania
przy
Nowa
Inwestycja
na Pradze
Sprawdź

Warszawa – mieszkania na sprzedaż w dzielnicy z charakterem

Warszawska Praga nie cieszy się najlepszą opinią. Zwłaszcza wśród osób, które nigdy jej nie widziały i nie wiedzą, ile ma do zaoferowania. Tymczasem Praga jest dzielnicą doskonale skomunikowaną ze ścisłym centrum miasta, w której drzemie ogromny potencjał rozwojowy. To właśnie tutaj powstają nowe mieszkania, lokale usługowe, punkty małej i dużej gastronomii, galerie i wiele innych.

Nowoczesne mieszkania nie tylko dla młodych

Deweloper decydujący się na realizację inwestycji na warszawskiej Pradze musiał stawić czoła nie lada wyzwaniu – połączeniu nowych trendów architektonicznych i budowalnych oraz oczekiwań klientów względem nowych mieszkań z tradycyjną zabudową dzielnicy, w której dominują przepiękne przedwojenne kamienice. I tak właśnie powstała jedna z najnowszych inwestycji deweloperskich – Stacja Praga.

Stacja Praga to – jak już wcześniej wspominaliśmy – mieszkania i lokale usługowe powstające w nowo wznoszonym sześciokondygnacyjnym budynku mieszkalnym, którego projekt idealnie koresponduje z charakterem dotychczasowego zagospodarowania przestrzennego dzielnicy, jednocześnie stanowiąc najlepszą  z możliwych odpowiedź na potrzeby i oczekiwania swoich przyszłych mieszkańców.

Dlaczego warto wybrać akurat Pragę?

Nowe mieszkania na sprzedaż na Pradze nie powstały tylko i wyłącznie z myślą o przyciągnięciu do dzielnicy „świeżej krwi”. Głównym zamierzeniem dewelopera było stworzenie nowych lokali mieszkaniowych dla Młodych, którzy opuszczając swoje rodzinne domy nie chcą rozstawać się z dzielnicą, którą tak dobrze znają i kochają. Jednak życie pisze swoje scenariusze… Już teraz wiadomo – choć jeszcze nie wszystkie mieszkania znalazły właścicieli – że Stacja Praga stanie się nowym domem dla rodzin niewywodzących się z „praskiej ziemi”. I to chyba najlepsza, a zarazem najbardziej skuteczna rekomendacja, jakiej mógł oczekiwać inwestor.

Obok lokalizacji, którą notabene cechuje bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta – niewielkie oddalenie od stacji metra i PKP, mieszkania w budynku wznoszonym u zbiegu ulic Markowskiej i Wieczorkiewicza wyróżnia:

Inwestycja łączy w sobie komfort własnego domu jednorodzinnego z zaletami mieszkania w dużym ośrodku kulturalno-naukowym. W nowo wznoszonym budynku przy Markowskiej i Wieczorkiewicza znajdziemy również mieszkania z antresolami (tzw. mieszkania dwupoziomowe) oraz mieszkania z ogródkami.

I jeszcze coś dla przedsiębiorców!

Warszawa to jedno z tych miast, w których dobrze zlokalizowane lokale usługowe są na wagę złota. I takie właśnie są lokale w budynku Stacja Praga. Deweloper oferuje lokale o różnej powierzchni użytkowej i przeznaczeniu. Ich ogromnym atutem jest posadowienie w nowoczesnym budynku o prostej, a zarazem eleganckiej fasadzie, która z pewnością zwróci uwagę wielu przechodniów.